a w ramach afterparty, chip-core-disko z dj'em ubunoirem!
zapraszam!
info, info tu i tam:
http://lutek.papamobile.strefa.pl/strona/festiwalem.html
http://www.lastfm.pl/event/772538

a oto kilka wybranych fotek z tego pasjonującego wydarzenia (dj ubu niestety z przyczyn technicznych nie wystąpił. ale to się nadrobi!)













po dwóch miesiącach ciszy powracam na antenę z "okrągłym" odcinkiem, czyli tradycyjnie nieco retrospektywnym, choć tym razem to raczej nowe znaleziska powinny zdominować playlistę.
isota ssąca nie śpi! zapraszam na dwie godziny wyrafinowanego relaksu z moimi nowymi zdobyczami:
zapraszam na specjalne wydanie istoty ssącej, którą tym razem zaszczycili swoją obecnością przemili goście z francji i belgii:
jeśli wszystko dobrze pójdzie, to już w ten weekend 

jeszcze nie skończyliśmy zapoznawać się z darmochami od dan-a deacona, kiedy okazało się, że kolejna oryginalna postać z muzycznego światka zdecydowała się na podobny krok. mowa o pani
zapraszam ponownie na bite 120 minut muzyki pod dyktando ubunoirowego gustu, kształtowanego przez długie godziny spędzone na wykopywaniu zaskakujących brzmień z sieci.
miesiąc minął i za nieobecność na antenie odpłacam pokaźną plejlistą wyssanych z internetu nagrań. a w programie przewidziano:
czas w końcu na nieco większą ilość piosenek dla dzieci - albo przynajmniej do tego miana aspirujących. ponieważ pora nadawania jest i tak dla najmłodszych nieodpowiednia, to pozwolę sobie przeprowadzić dość wywrotową selekcję.
cóż no. zdarzyło się tym razem, że nie mam wam do zaprezentowania żadnych nowych zacnych netzakamarków z muzyką. ale za to zamierzam sklecić miks z tego co się naskładało z luzem leżących tu i ówdzie utworów (myspace, blogi vinyl sharity, łebsajty artystów itp.).
w nowy rok z nowym szoł! istota ssąca prezentuje pełną blasku garść empetrójek pracowicie wydłubanych z internetu podczas grudniowej przerwy w nadawaniu. za atrakcje i emocje tym razem odpowiadają: